תביעות ביטוח רפואי

תביעות ביטוח רפואי

תחומים ביטוחיים רבים נושקים לרפואה, ובכלל זאת ביטוחים סיעודיים בהם נדרש המבוטח להוכיח כי איבד יכולתו לבצע פעולות יומיומיות, ולכן הוא זכאי לשירותי סיעוד, או ביטוח רפואי של נוסעים לחו"ל שתוך כדי שהייתם בחו"ל עברו אירוע רואי וחברת הביטוח מתכחשת להם בשעתם הכי קשה כאשר הם לבד, בארץ זרה ונדרשים להוציא הרבה מאד כסף, או ביטוחי אובדן כושר עבודה שבהם בוחנת חברת הביטוח אם מצב רפואי מסויים מונע מהמבוטח לשוב לעבוד, או פרק של ביטוח תרופות יקרות בתוך ביטוח רפואי שמסרב לשלם למבוטח עלותה של תרופה יקרה ומצילת חיים שאיננה רשומה בסל התרופות בישראל, אך בלעדיה מצבו הרפואי צפוי להחמיר מאד, או כאשר ביטוח השתלות לא מוכן לממן השתלה בחו"ל או לא מוכן לממן השתלה כפולה [של יותר מאיבר אחד] כיוון שבוצעה באותו יום, ולא בהפרשי זמן.

בכל סוגי התביעות הביטוחיות אשר נושקות לרפואה, יש למשרדנו יתרון מובהק: גם כיוון שעורך דין שהוא רופא יכול בקלות למצוא את סעיפי הפוליסה הרלבנטיים ולשכנע את בית המשפט כי מתקיים "מקרה הביטוח" וגם כי התביעות הלו מתבססות על חומר רפואי ועל חוות דעת רפואיות שזה למעשה העיסוק היומיומי של משרדנו.

למרבה הצער, הפרקטיקה הנוהגת כיום של חברות ביטוח הפכה להיות צינית, ומניסיון רב של משרדנו, הרבה תביעות שצריכות היו להיות משולמות , נדחות על ידי חברות הביטוח שלא כדין כי הן יודעות שרק מעט לקוחות יפנו לעזרת עורכי דין ויילחמו בהחלטה השערורייתית. לפיכך מומלץ לפנות אלינו לבדוק כל אירוע ביטוחי-רפואי שבו נדחה התשלום - בכל מקרה בו נדחתה תביעת ביטוח סיעוד, ו/או תביעת אובדן כושר עבודה, ו/או תביעת ביטוח רפואי חו"ל, ו/או תביעה למימון תרופה שנמצאת מחוץ לסל ו/או ניתוח בחו"ל או השתלה בחו"ל או ניתוח של יותר מאיבר אחד בו זמנית – שנדחו על ידי חברות הביטוח.

תחום נוסף בו יש לנו יתרון בגלל הידע הרפואי הוא ביטוחי תלמידים לאות ילדים שניזוקו בגופם בעת היותם במערכות החינוך הציבוריות.

אודות המשרד

התמחותנו – רשלנות רפואית והמשפט הרפואי – המשרד מתמחה בכל תחומי המשפט והבריאות, ונותן מענה מקיף לכל תביעות הנזיקין ונזקי הגוף עם התמחות מיוחדת בתביעות רשלנות רפואית.

המשרד מתמחה בכל מגוון תביעות הרשלנות הרפואית עם דגש מיוחד לתביעות מורכבות המערבות היריון ולידה. בנוסף מנהל המשרד תביעות רבות בתחומי רשלנות רפואית אחרים כמו: איחור באבחון מחלת הסרטן, ניתוחים רשלניים, תביעות בגין טיפולים תרופתיים שגויים, תביעות בגין טיפולי שיניים רשלניים, השארת גופים זרים בניתוח, אי מניעת התאבדויות בבתי חולים, אבחון פסיכיאטרי שגוי ועוד.

יתרונות

יכולת ניתוח והערכת מקרים רפואיים באופן ראשוני ומדוייק

יכולת לקרוא את החומר הרפואי כבר בפגישת הייעוץ ולהבין האם הייתה רשלנות רפואית או לא והאם כדאי להתחיל במהלך של הגשת תביעה

עימות רופאים בבית המשפט וחקירה נגדית

היכולת להתעמת עם רופאים המנסים להתחמק ממתן תשובות בעת חקירתם ולשכנע את השופט שמדובר ברשלנות רפואית

קריאה והתמצאות בחומר רפואי ומציאת נקודות תורפה וכשלים

הרשומה הרפואית היא "מכרה זהב" למי שמסוגל לקרוא ולהבין בה כל "פסיק". היא בדרך כלל מגלה דברים רבים למבינים אותה

נקודות התייחסות רפואית רחבה

רופא שהוא גם עורך דין שומע את סיפור המקרה ויודע לשאול את השאלות הנכונות כדי לאבחן את מקרה הרשלנות המתאים

ד״ר דוד שרים עו״ד ורופא

הינו עורך דין ורופא, בוגר ביה"ס לרפואה של אוניברסיטת תל אביב (1993). במקביל ללימודי הרפואה למד גם משפטים. התמחה בתחום הרשלנות הרפואית ובתחום המשפט והרפואה, כולל בהשתלמות עומק ייחודית של שנה וחצי בארצות הברית בתחום הרשלנות הרפואית.

וותק 24 שנה

רופא ועורך דין

יעילות ומחויבות

תקדימים